خانه
تماس با ما
درباره ما
تبلیغات
ثبت نام
ورود
هاست
اخبار امروز : 3375
خبرهای امروز برای سایت خبری بورس نیوز : 98
پنجشنبه 04 اردیبهشت 1393/Thursday,24 April 2014
تهران - 15:27 / 10:57 - GMT
بورس نیوز
بورس نیوز - آگهی استخدام در شرکت کارگزاری سهم آذین - 3 ساعت و 34 دقیقه پیش
شرکت کارگزاری سهمآذین از بین دارندگان گواهینامه معامله گری اوراق تامین مالی به طور تمام وقت درتهران استخدام مینماید.
بورس نیوز - اطلاع رسانی "فاما" - 3 ساعت و 35 دقیقه پیش
شرکت صنعتی آما با سرمایه ای بالغبر 42 میلیارد تومان در گزارشی اعلام کرده که در جلسه هیئت مدیره مورخ 31 فروردین93 مقرر شد زمین کارخانه شماره 1 واقع در 1.5 کیلومتری جاده مخصوص کرج نرسیده بهشهرک اکباتان، بین بیمه دوم و سوم، جنب ایستگاه مترو که پس از اصلاحی به متراژ 18هزارو 486 متر مربع بالغ گردیده به فروش برسد.
بورس نیوز - "حسینا" و بازهم تعدیل مثبت - 3 ساعت و 35 دقیقه پیش
توسعه خدمات دریایی و بندری سینا
بورس نیوز - به سرمایه گذاران بورسی آدرس غلط داده اند/بورس به دنبال دشمن فرضی است + اصلاحیه - 3 ساعت و 38 دقیقه پیش
اولیننشست صبحانه کاری کانون نهادهای سرمایه گذاری در سال 93 امروز با حضور جمعی ازمدیران و تحلیلگران ارشد بازار سرمایه در محل هتل استقلال برگزار شد.
بورس نیوز - نسخه های خارج گودنشینان پذیرفتنی است؟! - 3 ساعت و 39 دقیقه پیش
اجرایبرنامه تزریق نقدینگی پنج هزار میلیارد تومانی به بازار سرمایه توسط صندوق توسعهبازار در حالی براساس دستور وزیر اقتصاد از 31 فروردین ماه سال جاری آغاز شده کهاین امر انتقادات و نظرات مختلفی را از سوی کارشناسان بازار سرمایه با خود بههمراه داشته است.
بورس نیوز - زیان چهار ماهه بورس بازان معادل دو سال یارانه ایرانیان !!! - 3 ساعت و 40 دقیقه پیش
پیمانه قیمت سهام بورسی در حالی از 92.10.15 سرریز شد که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان سهام اکثر صنایع و شرکت های بورسی به ارزشی بیشتر از ارزش ذاتی آنها رسیده بود و همین امر بهانه ای شد برای آغاز اصلاح و سپس ریزش قیمت ها.
بورس نیوز - یک نکته از یک شرکت - 3 ساعت و 41 دقیقه پیش
در معاملات امروز شاهد جو مثبتی در بازار سهام بودیم و تعداد نمادهای مثبت و منفی در حدی متعادل به سر می بردند اما نکته قابل توجه معاملات امروز باز هم حضور پررنگ حقیقی های تالار شیشه ای بود.
بورس نیوز - ادامه رکورد شکنی های دلار! - 3 ساعت و 41 دقیقه پیش
دلار دیروز نسبت به روز دوشنبه رشد 50 تا 60 تومانی را ثبت کرد به نظر می رسد با نزدیک شدن به پایان هفته و موعود اعلام نرخ بنزین تب و تاب در بازار ارز از پمپ بنزین ها پیشی گرفته است.
بورس نیوز - نقش نامعلوم سهامداران عمده در بازار سرمایه - 3 ساعت و 42 دقیقه پیش
بانک سامان نیز طی مدت زمان مذکور 600 هزار سهم شرکت شیشه همدان را خریداری کرد و بدین ترتیب میزان مالکیت خود را در سهام مجموعه مذکور به بیش از چهار درصد افزایش داد.
بورس نیوز - بورس از نگاه فروردین - 3 ساعت و 42 دقیقه پیش
اما در آن مقطع تمامی مسئولین بر این نکته تأکید داشتند که وضعیت عادی است و جای نگرانی وجود ندارد اما به تدریج نگرانی ها تشدید شد و هرچند بسیار دیر ولی سرانجام اتفاقاتی را به منظور حمایت از بازار مشاهده نمودیم.
بورس نیوز - بررسی تکنیکالی شاخص کل در شرایط فعلی - 3 ساعت و 43 دقیقه پیش
با افزایش حجم معاملات به نظر می رسد بازار سرمایه بتواند مدتی روند صعودی در پیش بگیرد چراکه شاهد همزمانی ورود به محدوده حمایتی کانال نزولی و انتشار اخبار مثبت در جهت حمایت از بازار سرمایه بودیم که با واکنش مثبت بازار رو به رو شد.
بورس نیوز - احتمال تعدیل مثبت در گزارش 9 ماهه - 3 ساعت و 44 دقیقه پیش
با توجه به اینکه عمده مصرف کننده شرکت های سیمانی، دولت است بنابراین چشم انداز کلی شرکت سیمان سپاهان بسته به سیاست های عمرانی دولت می باشد.
بورس نیوز - کلید رشد شاخص، بازگردانی اعتماد به بورس - 3 ساعت و 44 دقیقه پیش
در سومین روز حمایت از بازار سرمایه توسط دولت، شاهد افزایش فشار عرضه و افت قیمتی سهام اکثر شرکت ها بودیم. اگرچه تزریق حجم بالای نقدینگی باعث رشد شاخص شده و حجم معاملات نسبت به روزهای گذشته افزایش اندکی داشته است،
بورس نیوز - تأکید بر تنوع محصولات و افزایش کیفیت - 3 ساعت و 46 دقیقه پیش
افزایش قیمت محصولات متناسب با قیمت وارده ها خواهد بود لذا از آنجایی که در سه ماهه اول سال مالی تفاوت چشم گیر نبوده افزایش نرخی فعلا در برنامه نمی باشد.
بورس نیوز - نیاز بازار سرمایه به فعالیت حقوقی ها - 3 ساعت و 47 دقیقه پیش
در پی سومین روز حمایت دولت از بازار سرمایه شاهد روند صعودی شاخص کل به میزان 699 واحد در روز گذشته بودیم. اگرچه حمایت دولت در شرایط کنونی تأثیر مثبت بر روند شاخص گذاشته است اما ....
بورس نیوز - افزایش قیمت متناسب با تورم - 3 ساعت و 48 دقیقه پیش
تایر یک قطعه مصرفی در خودرو می باشد که با وجود 14 تا 15 میلیون دستگاه خودرو در کشور و تغییر سبک زندگی افراد در جامعه مصرف آن در حال افزایش می باشد بنابراین تولید این مقدار در داخل کشور می تواند موجب افزایش فرصت اشتغال و رشد سودآوری صنعت تایر در کشور گردد.
بورس نیوز - چگونگی افزایش قیمت ها تعیین کننده روند آتی بورس - 3 ساعت و 48 دقیقه پیش
سهامداران شاهد شکل گیری روند نزولی در اکثر نمادهای بورسی بودند که عدم حمایت از بازار سرمایه و نیز افزایش حجم عرضه ها در بورس را می توان اصلی ترین دلیل رخداد این امر نام برد.
بورس نیوز - برنامه های سازمان جهت برگزاری هشتمین دوره نمایشگاه بازار سرمایه - 3 ساعت و 49 دقیقه پیش
نمایشگاه بازار سرمایه در حالی هر سال با حضور شرکت های کارگزاری، بیمه و بانک ها و با همراهی فعالان بازار سرمایه برگزار می شود که بنا بر اعتقاد بسیاری از کارشناسان، برگزاری این نمایشگاه بسترهای لازم جهت جذب سرمایه های جدید در بورس را فراهم می کند.